Ilyen αz élet..*
2011. október 31., hétfő
nem kellenek a becenevek (édesem,csillagom stb.), nem kell msn-en a hatmillió szív, nem kell facebook-on alkalmazással kiírni, hogy mennyire szeretsz, meg hogy mennyire hiányzom csak annyi kell, hogy nézz a szemembe és mond hogy: szeretlek!
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal