elengedni valakit, akivel véget ért a szerelem, nem azt jelenti, hogy megszűnik a szeretet. amíg szereted őt, addig fájni fog a hiánya. ha pedig úgy váltok el, hogy még szerelemmel szereted, de ő tovább akar menni, akkor engedd el. menjen a maga útján. és bízz benne, hogy egyszer még visszatalál hozzád!