2011. október 31., hétfő

sok mindent elfogadtam már az életben… de vannak dolgok, amire képtelen vagyok. időre van szükségem, hogy elfogadjam és felfogjam.. mért veszítem el? miért pont őt? kérdések, mikre sohasem kapom meg a választ. az élet kegyetlen, de ez van a legfontosabb, hogy szeretlek, szerettelek és mindig is szeretni foglak! és csak a szép emlékekre fogok emlékezni! ígérem!