sok mindent elfogadtam már az életben… de vannak dolgok, amire képtelen vagyok. időre van szükségem, hogy elfogadjam és felfogjam.. mért veszítem el? miért pont őt? kérdések, mikre sohasem kapom meg a választ. az élet kegyetlen, de ez van a legfontosabb, hogy szeretlek, szerettelek és mindig is szeretni foglak! és csak a szép emlékekre fogok emlékezni! ígérem!