Ilyen αz élet..*
2011. október 21., péntek
Kezdem megérteni, mi a szerelem. Tőled távol a másik felem hiányát érzem. Olyan vagyok, mint egy kétkötetes regény, melynek az első fele elveszett. Ez lehet a szerelem - a teljességérzet hiánya..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal