Eltemettem a múltam benned láttam meg a kiutat de a mai napig nem értem hogy a szívem mit mutat.Széthullott minden újra véget ért egy álom. Én nem erre vágyom a homokban ezer lábnyom.Te is jöttél majd mentél könnyen elfeledtél.Még meg sem ismertél de már régen elengedtél.Egy emlék él bennem a közös esti órák többet értél nekem mint ahogy azt gondolnád.Kimondanád hogy vége de hisz el sem kezdődött...