Ilyen αz élet..*
2011. október 29., szombat
miért van az ,hogy az emberek ennyire elidegenednek egymástól?
miért van az ,hogy akik régen barátok voltak mára már ismeretlenként mennek el egymás mellett az utcán? és azokkal milett ,akik szerették egymást..most viszont már..?
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal