2011. október 29., szombat

miért van az ,hogy az emberek ennyire elidegenednek egymástól?
miért van az ,hogy akik régen barátok voltak mára már ismeretlenként mennek el egymás mellett az utcán? és azokkal milett ,akik szerették egymást..most viszont már..?