Ilyen αz élet..*
2011. október 23., vasárnap
-Hogy vagy?
-Egyedül.
-Miért vagy?
-Véletlenül.
-Hova mész?
-Csak előre.
-Kivel mész?
-Nélküle.
-Miért sírsz?
-Mert fáj.. legbelül.
-Maradsz még?
-Mennem kell.Egyedül..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal