2011. október 13., csütörtök

Sírni mar nem fogok erted biztos eleg volt az a millio konnycsepp Eleg volt a banat! Bar szeretlek orokke de mar nem varlak nem varlak mert nincs ertelme ahogy jossz ugy mesz is nem is baj.. Csak neha faj mert tudom hogy csak hazudtal hazudtal mikor azt mondtad szeretlek hazudtal mikor azt mondtad soha el nem engedlek...