ha nem tudod elfelejteni, csak még jobban fog fájni. ahogy múlik az idő, egyre többet gondolsz rá, és amikor eszedbe jut, akkor minden visszajön. eszedbe jut, hogy minden szava, minden érintése csak hazugság volt, és minél többet foglalkozol vele, annál jobban fáj ..