2011. október 31., hétfő

 látom,hogy nevetsz,de tudom,hogy még te is szeretsz.azt hiszed,így könnyebben elfeledsz.hiába tagadod,ahogy rám nézel.még mindig forró vágyként égsz el.tudom,hogy hibáztam,és ez a dolog már nem ment, de szeretjük egymást,és ez az érzés a fájdalomtól megment. :)