Ilyen αz élet..*
2011. október 14., péntek
Remélem egyszer rájössz, hogy kit veszítettél el. Nem azért, mert én olyan szép, okos vagy bármi más vagyok, hanem azért, mert úgy szeretlek, ahogy vagy! Az összes hibáddal együtt.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal