nem tehetek az ellen, amit még mindig irántad érzek. próbáltalak felejteni, kitörölni a szívemből, közömbösnek tűnni előtted, de rá kellett jönnöm, hogy a szívemet nem csaphatom be. jobban szeretlek, mint valaha. minden napra, csak egy programot választ az agyam és a szívem, még pedig téged. veled kelek reggel, és veled fekszem este. suliban az órákon a plafont bámulom és rád gondolok, olyan jó lenne ha megéreznéd hogy hiányzol nagyon. egyszerűen megfojt az a tudat, hogy már nem vagy velem ..
