Ilyen αz élet..*
2011. május 14., szombat
azt csinálsz , amit akarsz...(:
Szeretsz? Nagyszerű. Gyűlölsz? Azt hiszem, túlélem. Szerinted csúnya vagyok? Ne nézz rám. Nem ismersz? Akkor ne ítélkezz. Azt hiszed, ismersz? Szerintem fogalmad sincs, milyen vagyok.(:
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal