Ilyen αz élet..*
2011. május 25., szerda
Bárcsak elég bátor lennék ahhoz, hogy elsétáljak és elfelejtsek mindent, ami a miénk volt. de nem merek elmenni, mert tudom, hogy nem jönnél utánam, és ez fájna a legjobban..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal