2011. május 31., kedd

Ez nem azt jelenti,hogy megbocsátok,ez azt jelenti, hogy elengedem.Elengedni úgy,ahogy az ember egy léggömböt elenged,és soha nem néz utána.Nem tapad rá. Nem a másiknak lesz jobb azáltal,hogy megbocsátok neki,én leszek sokkal,de sokkal könnyebb.Harmonikus lesz a lelkem tőle.Mert a dédelgetett harag nekem is fájdalmakat,görcsöket okoz.Minden bosszúvágy,minden olyan érzés,ami egy másik embert vádol,az az én súlyom.