Igazad van, mikor azt mondod gyerekes vagyok. Naív és folyton csak álmodozom..de mond ez miért jelent problémát? Nézz körül ebben a világban. Még jó, hogy álmodozom, hisz a valóság megrémít...gyerekesnek számítok, mert nem veszek mindent komolyan, vagy mert időnként belefér egy reményről szóló mese? És naív? Nézzük csak meg jobban. Naivitásom nem feltétlen rossz, hisz a jót feltételezem..a gond az, hogy csalódom, mert a világ nem olyan jó. mint ahogy gondolom gyerekes szívvel. Nem olyan békés,barátságos..Folyton résen kell lennem,folyton vigyáznom kell ..nehogy valaki még összetörje az álmaimat amit elképzeltem...
