Ilyen αz élet..*
2011. május 15., vasárnap
Két dolgot nem bírtam elviselni
világéletemben. Az egyik, hogy egyedül vagyok, a másik, hogy van valaki velem.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal