Ilyen αz élet..*
2011. május 26., csütörtök
Korábban azt hittem, a bármi minden esetben jobb a semminél. Ma már tudom, hogy a semmi néha jobb.
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal