Ilyen αz élet..*
2011. május 14., szombat
Valaki voltál a szememben, helyed volt a
szívemben, de akit most látok, az már nem te vagy, vedd már észre magad,
mert én többé nem szólok rád, csak mosolyogva megyek tovább. (:
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal