Ilyen αz élet..*
2011. május 31., kedd
Azt hiszed, játszhatsz velem?! Eltűntél… fájt… De most újra itt vagy, hogy ismét hazudj nekem? Rosszul hiszed, ha azt gondolod, ismét bedőlök neked… Tanultam a hibáimból…
(de azért még szeretlek..)
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal