Ilyen αz élet..*
2011. május 15., vasárnap
'nem lesz fellángolás újra, mert már nyitva a szemem..nem kell a mosolyod, és nem kellesz te sem..'
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal