Ilyen αz élet..*
2011. május 22., vasárnap
Megtehetnéd a kedvemért.
Hogy lábujjhegyen távozol.
Halkan csukod be az ajtót .
Elmész szépen, és nem kukucskálsz.
Nem kell, hogy lásd mennyire fájsz!
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal