Ilyen αz élet..*
2011. május 21., szombat
"
Mi van Minnie-vel Micky nélkül?
Mi van Tigrissel Micimackó nélkül?
Mi van Patrikkal Spongyabob nélkül?
Mi van velem nélküled?"
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal