Ilyen αz élet..*
2011. május 21., szombat
„Ne kérdezd, hogy miért éppen te. Ne kérdezd, hogy mi különös van benned. Nincs benned semmi különös, magamnak sem tudom megmagyarázni. Mégis - íme az élet misztériuma - semmi másra nem tudok gondolni. „ (Paulo Coelho)
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal