Ilyen αz élet..*
2011. május 14., szombat
Mindig elfog a világ legjobb érzése,amikor köszönsz nekem vagy rám
mosolyogsz,mert lehet,hogy csak egy másodpercre,de rám gondolsz..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal