Ilyen αz élet..*
2011. május 22., vasárnap
Van olyan az életben, hogy nem tudjuk, mi köt egy emberhez.
Csak azt érezzük, jobb vele, mint nélküle!
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal