Ilyen αz élet..*
2011. május 14., szombat
Nincs magyarázat..' :)
Szeretlek. Miért. ? Mert szeretlek. Nincs indok. Nincs magyarázat. Csak SZERETLEK.
Újabb bejegyzés
Főoldal