Ilyen αz élet..*
2011. május 22., vasárnap
Azt kérdezte egyszer a szerelem a barátságtól:
-Mi szükség van rád, ha én itt vagyok?
-Hogy mosolyt vigyek oda, ahol utánad könnyek maradnak..
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal