Ilyen αz élet..*
2011. május 21., szombat
gyűlölöm ezt az érzést..'
"Mit gyűlöl az ember leginkább? Nem azt, amit soha nem kapott meg, hanem amit egyszer megkapott, de nem tudott megtartani."
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal