Ilyen αz élet..*
2011. május 28., szombat
'Láttam egy álmot rólad és rólam.Szorosan, lassan táncoltunk.Éreztem a lélegzeted, éreztem a lelked, reméltem ez a pillanat örökké tart...mikor felébredtem, vágytam rád, s még mindig remélem, hogy ez az álom egyszer valóra válik.'
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal