Ilyen αz élet..*
2011. május 28., szombat
'Mert egy hülye liba vagyok, aki egy pillanatnyi boldogságért vállalja a szenvedést...csak tudnám miért...'
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal