2011. május 19., csütörtök

Szeretlek.*??
Ott voltál, egy épületen belül.. egy levegőt szívtunk, ugyanazokat az ínycsiklandó illatokat éreztük, ugyanúgy reménykedtünk abban, hogy valamelyik pillanatban felbukkan a másik, rohansz hozzá, és átöleled… de nem. Makacsul összefontam a karom, és minél messzebb rohantam, nehogy megtalálj.. visszanézve már nagy hülyeség, és fáj, hogy elrontottam. Nem könyörgök bocsánatért, nem hullajtok könnyeket, csak arra kérlek mondd el az igazat, mondd azt, hogy szeretsz..